טל שליט

עו"ד טל שליט, יליד 1967, נשוי +4 , מתגורר בקדומים.

טל שליט

את שירותו הצבאי עשה בחטיבת גבעתי במסגרת ישיבת הסדר, והמשיך לשרת במילואים בחטיבה זו שנים ארוכות לאחר מכן.

אדם צנוע ונעים הליכות, עו"ד שליט הצטרף לפני כ-30 שנה למשרד עו"ד ותיק וידוע, ובתוך שנים קצרות הפך לשותף, ובהמשך לשותף מנהל כאשר הוא מנהל את התיקים המורכבים והגדולים ביותר של המשרד ובונה לעצמו מוניטין של מקצוען מהשורה הראשונה מחד אך אדם שלא מתפשר על ההגינות והיושרה מאידך, מתוך תפיסת עולם שהשגת התוצאה המיטבית לכל לקוח מחייבת ניצול ידיעותיו המשפטיות הרחבות, כישורי הליטיגציה הייחודיים שלו, והתנהלות ישרה, הגונה ושקופה מול הלקוח.

במשך שנים אימן דורות של מתמחים שבתורם הפכו לעורכי דין מוצלחים ומוכרים, וכל אחד ואחד מהם מתאר את חוויית ההתמחות כ"חממה לימודית" שאין כמותה בעולם הנזיקין הישראלי.

לעו"ד שליט ניסיון רב בתביעות נזיקיות על כל סוגיהן, תביעות מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, תביעות ביטוח על סוגיהן וידע רחב בתביעות מול מס רכוש, נזקי פח ועוד.

עו"ד שליט הופיע רבות בכל הערכאות במדינת ישראל, לרבות ביה"ד הארצי לעבודה וביהמ"ש העליון ושמו רשום על מספר תקדימים חשובים שמצוטטים עד ימים אלו ע"י בתי המשפט השונים.

בחשיבתו המשפטית החדה, והיכולת לנתח כל תיק מורכב בצורה פשוטה, תוך ניווט מושכל בדרכים הפתלתלות של כל תיק ותיק, מצליח עו"ד שליט להשיג ללקוחותיו את התוצאות המיטביות עבורם בצורה ייחודית המאפיינת רק אותו.

מספר פסיקות מפורסמות שכתובת על שמו הן פסיקת ביהמ"ש המחוזי בירושלים שעסק ב"אסון ורסאי" הידוע כאשר חברת הביטוח התנערה מתשלום התגמולים על האולם שקרס. באמצעות רעיון יצירתי, שכנע את ביהמ"ש שקיבל את התביעה במלואה וחייב את חברת הביטוח לשלם מיליוני שקלים.

בנוסף עו"ד שליט חתום על פסק דין בו הוכרה תביעתו של אדם שסבל מ-5% נכות בלבד אך ביהמ"ש קבע כי הוא איבד את עיסוקו לחלוטין עקב נכות זו, פס"ד תקדימי ומהפכני שנותן את אותותיו על הנוף המשפטי עד היום.

מקרה מוכר נוסף הגיע לביהמ"ש העליון של נכה קשה שחברת הביטוח שלו לא העמידה אותו על האפשרות כי הוא נוהג ללא כיסוי ביטוחי. חברת הביטוח הטילה את האחריות בחזרה על הניזוק אך ב-2 ערכאות הצליח עו"ד שליט לשכנע את בתי המשפט כי האחריות רובצת לפתחי חברת הביטוח בלבד.

בשנת 2022 פרש עו"ד שליט כנפיים ויחד עם 4 שותפיו הקים את פירמת "שליט ושות'". שמו של עו"ד שליט עשה את שלו ובתוך זמן קצר הפירמה התרחבה משמעותית וממשיכה להתרחב, זוכה לכבוד והכרה של הקולגות של המקצוע, ואף זכתה לאישוש חיצוני בדירוג היוקרתי של dun's 100.

אין ספק שכיום שמו של עו"ד שליט הולך לפניו והוא זוכה לכבוד והערכה הן מקולגות למקצוע והן משופטים בבתי המשפט, וזת עקב השילוב המיוחד של יכולותיו המשפטיות הגבוהות עם אישיותו הצנועה, במסגרתה הוא מפגין הגינות, הוגנות, שקיפות ויושרה כלפי כולי עלמא.

כלי נגישות

Powered by - Wemake