רוסטי לובומסקי

רוסטי לובומסקישותף מייסד: יליד 1988, מתגורר במודיעין יחד עם אשתו ובנו, בוגר אוניברסיטת בר אילן, עו"ד מאז שנת 2012. התחיל את הקריירה שלו עוד לפני גיל 23 ובמהרה הפך לשותף קבוע בתיקים בעלי פרופיל גבוה, ובהמשך גם שותף לכל דבר. בשנת 2022 יצא יחד עם שותפיו למשרד שליט ושות' לדרך חדשה וביחד ייסדו את המשרד שחרט על דגלו מקצוענות שהולכת יד ביד עם יושרה- שניהם ללא פשרות.

שחמטאי מקצועי בעברו, עו"ד לובומסקי ניצל את הכלים ששנות עיסוק בשחמט נתנו לו וניתב אותן לזירה המשפטית. במהרה הוכיח יכולות ניתוח משפטיות ברמה גבוה וזיכרון יוצא מן הכלל, כמו גם חשיבה משפטית יצירתית "מחוץ לקופסא" שמאפשרת השגת תוצאות שלעיתים נראות בלתי אפשריות.

לאורך הקריירה המשפטית שלו טיפל עו"ד לובומסקי באופן אישי באלפי תיקים, מהפשוטים ביותר ועד המורכבים והמסובכים. עם זאת, יכולותיו של עו"ד לובומסקי ומוחו החד הקנו לו שם של "פותר בעיות" ובמקביל לתיקים שבטיפולו האישי היה מעורב בעוד אלפי תיקים נוספים שטופלו ע"י עו"ד נוספים, בתור "תוספת הכוח" שהתיק צריך בשביל להגיע לפיצוי המקסימאלי בתיק בדרכים יצירתיות וחדשניות.

עו"ד לובומסקי היה שותף מרכזי בפסה"ד התקדימי שהעניק פיצוי של מיליונים ללוחם אש שאיבד את יכולתו לעסוק במקצועו לאחר שנפגע ב-2 תאונות דרכים בעקבותיהן נותר עם 20% נכות; היה שותף להלכה בעליון אשר הטילה על חברות הביטוח חובות מוגברות בכל הנוגע למכירת ביטוחים לבעלי רישיונות זרים; ובעוד פסקי דין שעיצבו את עולם הנזיקין.

עו"ד לובומסקי קנה לעצמו שם בעולם הנזיקין כעו"ד הבקיא בפסיקה ובחקיקה על בוריה, כעו"ד שנלחם למען זכויות לקוחותיו אך מבלי להתפשר על יושרו ודרך הארץ שחונך עליה, והכל בשקט ובצניעות מתוך אמונה שלמה במשפט כי "דברי חכמים בנחת נשמעים".

עו"ד לובומסקי חרת על דגלו את ערך הכנות והשקיפות מול הלקוח. הוא אינו מתחבא מאחורי "מכבסות מילים" ולא מנסה "למכור" ללקוחותיו חלומות ורודים. עו"ד לובומסקי מאמין בלב שלם כי יחסי אמון מלאים ושקופים בין עוה"ד לבין הלקוח הם הבסיס להצלחה של כל תיק ולכן מקפיד לשקף ללקוחותיו את המצב בצורה הכי כנה וישירה שניתן, אף אם לפעמים היא קשה לשמיעה.

בחייו הפרטיים קנה עו"ד לובומסקי זה מכבר שם כ"חביב הילדים" בכל מקום אליו מגיע, בין אם מדובר באחיינים, ילדים של חברים או אתם ילדים שנשבים בחיוכו הכנה.

עו"ד לובומסקי חובב מאוד קריאה של ספרות עיון, בדגש עם ספרות העוסקת בכלכלה, כלכלה התנהגותית, תורת המשחקים ופסיכולוגיה של קבלת החלטות. עו"ד לובומסקי סבור שהליטיגציה במשפט שזורה בקשר בלתי ניתן להפרדה עם פסיכולוגיה מחד, ועם צורך להתנהלות כלכלית נכונה מאידך ומיישם דרך קבע את השכלתו הרחבה בתחומים אלה גם בתיקיו.

כלי נגישות

Powered by - Wemake