יהונתן שליט

עו"ד יהונתן שליט הינו יליד 1990, נשוי לטליה ואב גאה להדס, הלל, הדר ועדן. הקים את ביתו באלוני שילה- קרני שומרון.

עו"ד שליט הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו, סיים את לימודי המשפטים שלו בשנת 2018 והתקבל כחבר בלשכת עוה"ד.

עו"ד שליט החל את דרכו המשפטית בשנת 2016 עוד בהיותו סטודנט כשמילא מס' תפקידים בלשכת שמאי המקרקעין שבמשרד המשפטים.

לאחר מכן החל עו"ד שליט את צעדיו הראשונים בעולם הנזיקין כשבשנת 2017 החל את משרת "טרום ההתמחות" שלו במשרד עו"ד גבריאל ראובינוף – סניף ירושלים וטיפל תחת שרביטם של בכירי המשרד בתיקים מורכבים ומעניינים כגון אסון ורסאי, תאונות דרכים, ליקויי בניה וכו'.

בהגיע שנת ההתמחות בחר עו"ד שליט להמשיך להנות מהקרדיט שצבר במשרד ראובינוף ואת התמחותו ביצע בהצלחה בסניף תל אביב.

בסיומה של תקופת ההתמחות ולאחר בחינות הלשכה, החל עו"ד שליט לשמש כעו"ד מן המניין במשרד חרל"פ ושות'.

כיום משמש עו"ד שליט כשותף במשרד שליט ושות' ונמנה עם חמשת מייסדיו.

התמחותו של עו"ד שליט הינה בעיקר בתחומי הביטוח הלאומי, נזקי הגוף- חבויות, תביעות לפי חוק הפלת"ד, תביעות הכרה באגף שיקום- משרד הביטחון, נפגעי פעולות איבה ואבדן כושר עבודה המצוי בתחום קרנות הפנסיה.

כיום ולאחר ניהול מאות רבות של תיקים ומשצבר ניסיון וידע בתחום הנזיקין, הן כמייצגן של חברות ביטוח שונות והן כמייצג לקוחות פרטיים (תובעים) מכל הסוגים ומכל המינים, יודע עו"ד שליט לאבחן את מכלול הנתונים בתיק כבר מהשלבים הראשונים ועוד כשהתיק בחיתוליו ולנתח ללקוחותיו השונים את נקודות החוזקה והתורפה הטמונות בכל מקרה באשר הוא.

לקוחותיו של עו"ד שליט מעידים כי השליטה בחומר, המענה על שאלותיהם והחתירה לייצוג בצורה ההולמת את הלקוח והצבתו במרכז התמונה הם אלו שמיצבו אותו ברבות השנים כאבן שואבת של לקוחות פרטיים וכעו"ד שלקוחות אוהבים להפנות עוד ועוד חברים ובני משפחה אליו ולטיפולו.

תחום נוסף המצוי תחת טיפולו של עו"ד שליט הינו עריכת יפוי כוח מתמשך המיועד בעיקר לבני הגיל השלישי.

גם בתחום זה זכה עו"ד שליט לתשבחות על יחסו החם וההוליסטי כלפי הלקוח וכלפי משפחתו בעת הטיפול בתהליך מורכב שכזה.

עו"ד שליט מאמין בלב שלם כי לפני ההישגים והחתירה לתוצאה הנדרשת, לאמת יש ערך עליון. בעולם בו שקר ואמת משמשים בערבוביה ומקצוע עריכת הדין פרוץ לכל עו"ד שליט שואף להיות דוגמא לבעל מקצוע שאינו סוטה מאמות המידה המוסריות הנחוצות כל כך למי שאמור להיות נאמן על החוק ושמירתו.

הדרכתו של עו"ד שליט את לקוחותיו לעולם לא תכלול חצאי אמיתות או דברים שאינם כהוויתם.

"הלקוח במרכז" אינה רק סיסמא. מדובר על דרך חיים מקצועית בה יש לנהוג על מנת להשיג את ההישגים הנדרשים מחד ומאידך לצעוד בדרך הישרה והנעימה בעת ניהול התיק תוך מניעת חיכוכים מיותרים עם גורמים נוספים המעורבים בהליך.

עו"ד שליט משתדל לשמור על אסרטיביות בעת ניהול התיק אך עם זאת הוא אינו זונח את ערכי "דרך ארץ קדמה לתורה" עליהם גדל. חבריו למקצוע יעידו כי מריבות מיותרות הן אינן מנת חלקו ומחלוקות מקצועיות יישארו כך בלבד ולעולם לא יגיעו לכדי פסים אישיים.

בין יתר הצלחותיו של עו"ד שליט ניתן למנות את הטיפול בתיקים מגוונים ומורכבים אך חשוב מכל בעיניו הוא הטיפול באדם הפשוט שאיבד את בריאותו, את כושר עבודתו ואת מטה לחמו ובעזרת טיפול מקצועי ומסור, מקבל את הפיצוי המגיע לו בכדי שיוכל לשקם את חייו ואת חיי משפחתו.

"סור מרע ועשה טוב- בקש שלום ורדפהו"

כלי נגישות

Powered by - Wemake