אודות

שליט ושות'

_

המשרד מספק ייעוץ וייצוג משפטי איכותי במגוון רחב של תחומי המשפט ומתמקד בשלושה תחומי ליבה עיקריים – דיני נזיקין, דיני ביטוח ורשלנות רפואית על כל היבטיהם: נזקי גוף; נזקי רכוש; תאונות דרכים; תאונות עבודה; ביטוח לאומי; משרד הביטחון; לשון הרע; תביעות כנגד מערכות רפואיות; ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד, תאונות אישיות ועוד.

במסגרת התמחותו של המשרד בניהול תביעות ביטוח ונזיקין מורכבות, שותפיו אחראיים לקביעות תקדימיות וחשובות בתיקים מובילים ובעלי הפרופיל הגבוה ביותר; בתוך כך, אנו עוזרים לעצב את עתיד דיני הנזיקין והביטוח בישראל.

לקוחותינו עומדים בראש סדר העדיפויות וזוכים ליחס אישי ולטיפול פרטני, תוך תשומת לב ממוקדת לירידה לפרטים, מסירות והבנה עמוקה לגבי האתגרים העומדים בפניהם. הגישה שלנו מונחית על ידי המחויבות שלנו לאיכות, מצוינות ומקצועיות ללא פשרות – בשילוב חדשנות, יצירתיות וצמיחה מתמדת. סל ערכים זה מעצב ומלכד את הרוח הייחודית שלנו המבדלת אותנו מאחרים.

עורכי הדין בשליט ושות' נמצאים בחזית המקצוע. עם ניסיון רב בליטיגציה וניהול תיקים, אנו עובדים יחד כצוות על מנת לספק את הייעוץ האיכותי ביותר ואת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. עומק הניסיון והרקורד המוכח, כמו גם הגישה החדשנית והחתירה למצוינות מקצועית – מניעים את מטרת העל של המשרד לספק שירותים משפטיים יוצאי דופן העולים על ציפיות הלקוח.

כלי נגישות

Powered by - Wemake